Elektrické pohony

Elektrifikace, elektrické systémy a elektropohony jsou v současnosti velkým tématem už i pro pracovní stroje. Nechceme zůstat pozadu, proto vám nabízíme možnosti kompletní elektrifikace vašich strojů, ať již velkých nebo malých. Navrhneme vám na míru odpovídající komponenty a zařídíme, aby stroj neztratil nic ze svého výkonu a přitom byl ekologicky šetrný k životnímu prostředí.

Elektrické pohony
  • Elektrifikace strojů

Vyměňte váš spalovací motor a nádrž za elektromotor a baterie. Prospěje to nejen vašemu stroji, ale i životnímu prostředí.

  • Návrh a dodávka elektrických pohonů

Náš tým aplikačních inženýrů vám dokáže pomoci s návrhem správných elektronických komponent pro váš stroj, které budou dodány, odladěny a testovány přímo na daném stroji.

  • Prodej a servis komponent

Pro potřeby našich zákazníků také nabízíme široký sortiment elektro komponent od osvědčených výrobců včetně poskytnutí kompletního servisu.

Naše řešení

Společně s našimi obchodními partnery se snažíme jít stále vpřed a nejen sledovat poslední trendy v našem oboru, ale také tyto směry vytvářet. Součástí i vašeho stroje se může stát jeden z podsystémů, které pro vás vyvíjíme a testujeme.

Všechna řešení

Reference mluví za vše

Naše dlouholeté zkušenosti jsme využili v mnoha projektech a v kooperaci s našimi zákazníky jsme rozpohybovali stroje z nejrůznějších odvětví průmyslu.

Lesní vyvážecí souprava

Společně s naším dlouhodobým zákazníkem jsme vyvinuli novou verzi/evoluci lesní vyvážecí soupravy pro probírkovou těžbu.

Použité technologie: H1P, H1B, S45, PVG, MC0xx

Realizace: 2018

Sypač soli

Náš dlouhodobý zákazník, firma Kobit, se na nás obrátila s projektem nového řešení nástavby sypače soli pro zimní údržbu silnic.

Použité technologie: PVG, MC0xx, DP570, LSHT motory

Realizace: 2018

Mobilní linka litých potěrů

Navrhli jsme a dodali kompletní hydraulický okruh linky litých potěrů, kde centrální řídící systém ovládá po CAN sběrnici několik rozvaděčů PVG a tím řídí celý pracovní cyklus linky.

Použité technologie: S45, PVG, SAI pístové HM, Danfoss LSHT motory

Realizace: 2017

Zastupujeme tyto značky

Ashwoods Benevelli Curtis Danfoss

Katalog produktů