Elektrické pohony

Elektrifikace, elektrické systémy a elektropohony jsou v současnosti velkým tématem už i pro pracovní stroje. Nechceme zůstat pozadu, proto vám nabízíme možnosti kompletní elektrifikace vašich strojů, ať již velkých nebo malých. Navrhneme vám na míru odpovídající komponenty a zařídíme, aby stroj neztratil nic ze svého výkonu a přitom byl ekologicky šetrný k životnímu prostředí.

Elektrické pohony
  • Elektrifikace strojů

Vyměňte váš spalovací motor a nádrž za elektromotor a baterie. Prospěje to nejen vašemu stroji, ale i životnímu prostředí.

  • Návrh a dodávka elektrických pohonů

Náš tým aplikačních inženýrů vám dokáže pomoci s návrhem správných elektronických komponent pro váš stroj, které budou dodány, odladěny a testovány přímo na daném stroji.

  • Prodej a servis komponent

Pro potřeby našich zákazníků také nabízíme široký sortiment elektro komponent od osvědčených výrobců včetně poskytnutí kompletního servisu.

Reference mluví za vše

Naše dlouholeté zkušenosti jsme využili v mnoha projektech a ve spolupráci s našimi zákazníky jsme rozpohybovali stroje z nejrůznějších odvětví průmyslu. Podívejte se na ukázky naší práce.

Mini nakladac

Elektrický mini nakladač

Na vývoji unikátního elektrického mini nakladače jsme se ve spolupráci se zahraničním výrobcem podíleli od prvotního ideového návrhu až po úspěšné uvedení na trh.

Realizace: 2019

Zastupujeme tyto značky

Benevelli Curtis Dana TM4 Danfoss Vanguard

Katalog produktů