Elektronika a software

Digitalizace a moderní technologie nás obklopuje dennodenně a pracovní stroje s mobilní hydraulikou již nejsou žádnou výjimkou. Nabízíme vám proto funkční řešení, které nejen zmodernizuje váš stroj, ale zpřístupní vám četné možnosti pro jeho vylepšení či lepší ovladatelnost. Na míru řešený software vám pomůže zvládnout denní rutinu o poznání rychleji a s menší námahou operátora.

Elektronika a software
  • Digitalizace a modernizace

Pomůžeme vám modernizovat a digitalizovat váš stroj tak, aby splňoval veškeré nároky dnešní doby, byl vůči ostatním strojům konkurenceschopný a současně snadno ovladatelný jeho uživateli.

  • Řídící software na míru

Díky vývojovým a diagnostickým nástrojům platformy PLUS+1 vám naprogramujeme ovládání celého stroje na míru tak, aby jeho používání bylo intuitivní a přesné. Naše řešení se řídí heslem: „Jednoduše, rychle, funkčně.“

  • Návrh a dodávka elektronických systémů

Náš tým aplikačních inženýrů vám dokáže pomoci s návrhem správných elektronických komponent pro váš stroj, dodáním, odladěním a testováním přímo na daném stroji.

  • Prodej a servis komponent

Pro potřeby našich zákazníků také nabízíme široký sortiment elektronických komponent od osvědčených výrobců včetně poskytnutí kompletního servisu.

Naše řešení

Společně s našimi obchodními partnery se snažíme jít stále vpřed a nejen sledovat poslední trendy v našem oboru, ale také tyto směry vytvářet. Součástí i vašeho stroje se může stát jeden z podsystémů, které pro vás vyvíjíme a testujeme.

Všechna řešení

Reference mluví za vše

Naše dlouholeté zkušenosti jsme využili v mnoha projektech a v kooperaci s našimi zákazníky jsme rozpohybovali stroje z nejrůznějších odvětví průmyslu.

Lesní vyvážecí souprava

Společně s naším dlouhodobým zákazníkem jsme vyvinuli novou verzi/evoluci lesní vyvážecí soupravy pro probírkovou těžbu.

Použité technologie: H1P, H1B, S45, PVG, MC0xx

Realizace: 2018

Sypač soli

Náš dlouhodobý zákazník, firma Kobit, se na nás obrátila s projektem nového řešení nástavby sypače soli pro zimní údržbu silnic.

Použité technologie: PVG, MC0xx, DP570, LSHT motory

Realizace: 2018

Mobilní linka litých potěrů

Navrhli jsme a dodali kompletní hydraulický okruh linky litých potěrů, kde centrální řídící systém ovládá po CAN sběrnici několik rozvaděčů PVG a tím řídí celý pracovní cyklus linky.

Použité technologie: S45, PVG, SAI pístové HM, Danfoss LSHT motory

Realizace: 2017

Zastupujeme tyto značky

Danfoss Scanreco

Katalog produktů