Elektronika a software

Digitalizace a moderní technologie nás obklopuje dennodenně a pracovní stroje s mobilní hydraulikou již nejsou žádnou výjimkou. Nabízíme vám proto funkční řešení, které nejen zmodernizuje váš stroj, ale zpřístupní vám četné možnosti pro jeho vylepšení či lepší ovladatelnost. Na míru řešený software vám pomůže zvládnout denní rutinu o poznání rychleji a s menší námahou operátora.

Elektronika a software
  • Digitalizace a modernizace

Pomůžeme vám modernizovat a digitalizovat váš stroj tak, aby splňoval veškeré nároky dnešní doby, byl vůči ostatním strojům konkurenceschopný a současně snadno ovladatelný jeho uživateli.

  • Řídicí software na míru

Díky vývojovým a diagnostickým nástrojům platformy PLUS+1 vám naprogramujeme ovládání celého stroje na míru tak, aby jeho používání bylo intuitivní a přesné. Naše řešení se řídí heslem: „Jednoduše, rychle, funkčně.“

  • Návrh a dodávka elektronických systémů

Náš tým aplikačních inženýrů vám dokáže pomoci s návrhem správných elektronických komponent pro váš stroj, dodáním, odladěním a testováním přímo na daném stroji.

  • Prodej a servis komponent

Pro potřeby našich zákazníků také nabízíme široký sortiment elektronických komponent od osvědčených výrobců včetně poskytnutí kompletního servisu.

Naše řešení

Neustále vyvíjíme a testujeme nové systémy, které se mohou stát součástí i vašeho stroje. Naším cílem je nejen sledovat poslední trendy v oboru, ale společně s našimi partnery tyto směry zároveň vytvářet.

Všechna řešení

Reference mluví za vše

Naše dlouholeté zkušenosti jsme využili v mnoha projektech a ve spolupráci s našimi zákazníky jsme rozpohybovali stroje z nejrůznějších odvětví průmyslu. Podívejte se na ukázky naší práce.

Tezky lesni traktor

Těžký lesní traktor

Robustní lesní traktor je navržený pro přibližování a vyvážení dřeva v náročném terénu a často se měnících podmínkách. Z pohledu použitých technologií a komplexnosti dodaného řešení představuje jeden z nejpokročilejších strojů, na kterých jsme dosud pracovali, při čemž ve své kategorii dosahuje přinejmenším evropských parametrů.

Realizace: 2021

Mini nakladac

Elektrický mini nakladač

Na vývoji unikátního elektrického mini nakladače jsme se ve spolupráci se zahraničním výrobcem podíleli od prvotního ideového návrhu až po úspěšné uvedení na trh.

Realizace: 2019

Nástavba pro posyp

Nástavba pro posyp silnic

Náš dlouhodobý zákazník, firma Kobit, se na nás obrátila s projektem nového řešení nástavby sypače soli a inertních materiálů pro zimní údržbu silnic.

Realizace: 2018

Lesní traktor

Lesní traktor

Pro slovenského výrobce lesní techniky jsme navrhli hydraulický a elektronický řídicí systém lesního traktoru. Jedním z hlavních cílů bylo dosáhnout co možná nejvyššího komfortu ovládání pro obsluhu stroje s důrazem na ergonomii a efektivitu práce. Traktor je vybavený mimo jiné technologií steer-by-wire řízení a dálkovým ovládáním všech důležitých funkcí.

Realizace: 2019

Lesní vyvážecí souprava

Lesní vyvážecí souprava

Společně s naším dlouhodobým zákazníkem jsme vyvinuli novou verzi/evoluci lesní vyvážecí soupravy pro probírkovou těžbu.

Realizace: 2018

Zastupujeme tyto značky

Danfoss Scanreco

Katalog produktů