Hydraulické systémy

Kvalita a spolehlivost komponent společně s našimi dlouholetými zkušenostmi a znalostmi zaručují profesionální komplexní řešení služeb týkajících se mobilní hydrauliky. Rádi vám pomůžeme s výběrem těch správných komponent pro váš stroj i s realizací kompletního návrhu hydraulického systému včetně dodávky komponent, asistencí při uvedení do provozu a případným následným servisem.

Hydraulické systémy
  • Kvalita a spolehlivost

Dlouhá historie vývoje a silní partneři v zádech. Oba tyto faktory nám hrají do karet, a proto námi nabízené výrobky patří mezi ty nejlepší na trhu.

  • Zaměření na mobilní hydrauliku

Mobilní hydraulika doslova hýbe světem. Ať už průmysl stavební, lesnický nebo zemědělský, v každém z nich se najdou stroje používající naše komponenty a řešení.

  • Návrh a dodávka hydraulických systémů

Náš tým aplikačních inženýrů vám dokáže pomoci s návrhem správných hydraulických komponent pro váš stroj, jejich dodáním a odladěním přímo na daném stroji.

  • Prodej a servis komponent

Pro potřeby našich zákazníků také nabízíme široký sortiment hydraulických komponent od osvědčených výrobců včetně poskytnutí kompletního servisu.

Reference mluví za vše

Naše dlouholeté zkušenosti jsme využili v mnoha projektech a ve spolupráci s našimi zákazníky jsme rozpohybovali stroje z nejrůznějších odvětví průmyslu. Podívejte se na ukázky naší práce.

Tezky lesni traktor

Těžký lesní traktor

Robustní lesní traktor je navržený pro přibližování a vyvážení dřeva v náročném terénu a často se měnících podmínkách. Z pohledu použitých technologií a komplexnosti dodaného řešení představuje jeden z nejpokročilejších strojů, na kterých jsme dosud pracovali, při čemž ve své kategorii dosahuje přinejmenším evropských parametrů.

Realizace: 2021

Mini nakladac

Elektrický mini nakladač

Na vývoji unikátního elektrického mini nakladače jsme se ve spolupráci se zahraničním výrobcem podíleli od prvotního ideového návrhu až po úspěšné uvedení na trh.

Realizace: 2019

Nástavba pro posyp

Nástavba pro posyp silnic

Náš dlouhodobý zákazník, firma Kobit, se na nás obrátila s projektem nového řešení nástavby sypače soli a inertních materiálů pro zimní údržbu silnic.

Realizace: 2018

Lesní traktor

Lesní traktor

Pro slovenského výrobce lesní techniky jsme navrhli hydraulický a elektronický řídicí systém lesního traktoru. Jedním z hlavních cílů bylo dosáhnout co možná nejvyššího komfortu ovládání pro obsluhu stroje s důrazem na ergonomii a efektivitu práce. Traktor je vybavený mimo jiné technologií steer-by-wire řízení a dálkovým ovládáním všech důležitých funkcí.

Realizace: 2019

Lesní vyvážecí souprava

Lesní vyvážecí souprava

Společně s naším dlouhodobým zákazníkem jsme vyvinuli novou verzi/evoluci lesní vyvážecí soupravy pro probírkovou těžbu.

Realizace: 2018

Zastupujeme tyto značky

Danfoss miniBOOSTER Reggiana Riduttori Sai

Katalog produktů