Hydraulické systémy

Kvalita a spolehlivost komponent společně s našimi dlouholetými zkušenostmi a znalostmi zaručují profesionální komplexní řešení služeb týkajících se mobilní hydrauliky. Jsme vám rádi nápomocni ve výběru těch správných komponent pro váš stroj i v realizaci kompletního návrhu hydraulického systému včetně dodávky komponent, asistence při uvedení do provozu a případného následného servisu.

Hydraulické systémy
  • Kvalita a spolehlivost

Dlouhá historie vývoje a silní partneři v zádech. Oba tyto faktory nám hrají do karet, a proto námi nabízené výrobky patří mezi ty nejlepší na trhu.

  • Zaměření na mobilní hydrauliku

Mobilní hydraulika doslova hýbe světem. Ať už průmysl stavební, lesnický nebo zemědělský, v každém z nich se najdou stroje používající naše komponenty a řešení.

  • Návrh a dodávka hydraulických systémů

Náš tým aplikačních inženýrů vám dokáže pomoci s návrhem správných hydraulických komponent pro váš stroj, jejich dodáním a odladěním přímo na daném stroji.

  • Prodej a servis komponent

Pro potřeby našich zákazníků také nabízíme široký sortiment hydraulických komponent od osvědčených výrobců včetně poskytnutí kompletního servisu.

Reference mluví za vše

Naše dlouholeté zkušenosti jsme využili v mnoha projektech a v kooperaci s našimi zákazníky jsme rozpohybovali stroje z nejrůznějších odvětví průmyslu.

Lesní vyvážecí souprava

Společně s naším dlouhodobým zákazníkem jsme vyvinuli novou verzi/evoluci lesní vyvážecí soupravy pro probírkovou těžbu.

Použité technologie: H1P, H1B, S45, PVG, MC0xx

Realizace: 2018

Sypač soli

Náš dlouhodobý zákazník, firma Kobit, se na nás obrátila s projektem nového řešení nástavby sypače soli pro zimní údržbu silnic.

Použité technologie: PVG, MC0xx, DP570, LSHT motory

Realizace: 2018

Mobilní linka litých potěrů

Navrhli jsme a dodali kompletní hydraulický okruh linky litých potěrů, kde centrální řídící systém ovládá po CAN sběrnici několik rozvaděčů PVG a tím řídí celý pracovní cyklus linky.

Použité technologie: S45, PVG, SAI pístové HM, Danfoss LSHT motory

Realizace: 2017

Zastupujeme tyto značky

Danfoss miniBOOSTER Reggiana Riduttori Sai

Katalog produktů