Nástavba pro posyp silnic

Náš dlouhodobý zákazník, firma Kobit, se na nás obrátila s projektem nového řešení nástavby sypače soli a inertních materiálů pro zimní údržbu silnic. Mezi požadavky na nový systém bylo přesnější sypání materiálu, účinnější hydraulický systém, modernizace ovládání a displeje v kabině vozu a celkové zjednodušení elektrického a hydraulického zapojení prvků.

Nástavba pro posyp

Celý systém je postaven na platformě PLUS+1, kde naši programátoři vyvinuli kompletně nový software pro řízení funkcí sypací nástavby.

Stejně tak byl vyvinut moderní ergonomický systém ovládání, včetně displeje, který nejen zobrazuje všechny důležité hodnoty, ale slouží i jako nastavovací prostředí pro celý systém.

Ing. Petr Nožička
jednatel, KOBIT, s.r.o.
"Největší přínos spolupráce s Technotrade spatřujeme především ve snaze neustále zlepšovat naše společné výrobky. Za jednu z nejdůležitějších věcí na sypací nástavbě považujeme ovládací panel, který musí dokonale komunikovat s nástavbou a zobrazovat spolehlivé a přesné hodnoty. To vše se v rámci společného vývoje poslední verze nástavby podařilo a díky nové elektronice a hydraulice jsou naše nástavby konkurenceschopné a mají dobré jméno u zákazníků."
Jakub Kejduš

Kontaktujte našeho specialistu

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.