Elektrický mini nakladač

Kompaktní elektrický nakladač je příkladem efektivní systémové integrace inteligentního řídicího systému s pracovní hydraulikou a bezemisním elektrickým pohonem. Mezi hlavní přednosti stroje patří malé rozměry v kombinaci s vysokým výkonem, pohodlná a bezpečná obsluha pomocí dálkového ovládání a nepřetržitý přehled o kondici stroje díky telematickému řešení.

Mini nakladac

Na vývoji unikátního elektrického mini nakladače jsme se ve spolupráci se zahraničním výrobcem podíleli od prvotního ideového návrhu až po úspěšné uvedení na trh.

Pojezd stroje i pohon pracovní hydrauliky zajišťuje sestava tří elektromotorů s permanentními magnety. K celkově nízké hlučnosti provozu přispívá také použití speciálně upraveného zubového hydrogenerátoru shhark. Pohyb hydraulického ramene spolehlivě ovládá rozvaděč PVG 16.

Pro nakladač jsme naprogramovali kompletní řídicí systém založený na osvědčené platformě PLUS+1. Prostřednictvím CAN sběrnice komunikuje systém s měniči, přijímačem dálkového ovládání a telematikou.

Významnou konkurenční výhodou nakladače je vysoká úroveň bezpečnosti práce díky dálkovému ovládání všech funkcí pomocí konzole Danfoss IK2. K bezproblémovému provozu přispívá také integrace telematického řešení, díky němuž má provozovatel i servisní podpora neustálý přehled o klíčových datech a provozních parametrech stroje.

Ing. Peter Suchý, PhD., ředitel
Kovaco, spol. s r. o.
"Výhodu spolupráce se společností Technotrade vnímáme nejen v kvalitě a inovativním přístupu k řešení hydrauliky, ale také v silné podpoře v oblasti softwaru. Oceňujeme mimo jiné schopnost operativně reagovat na požadavky zákazníků týkající se úprav řídicího softwaru, a to i na individuální úrovni. Ceníme si také flexibility, výborných servisních služeb a rychlosti dodání požadovaných komponentů. I díky Technotrade a komponentům Danfoss se nám podařilo dostat mezi světové špičky v oblasti strojů."

Foto © Electric Machinery Benjamin Schaarwächter
Autorizovaný distributor KOVACO Electric
Prötzel, Německo

Jakub Kejduš

Kontaktujte našeho specialistu

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.