Sada pro hydraulickou ruku s PVG 32

Vzhledem k velkému zájmu zákazníků o řešení elektro-hydraulického ovládání hydraulické ruky pro lesní vyvážečky za traktor jsme se rozhodli o sestavení sady skládající se z osmi-sekčního rozvaděče PVG 32, dvou joysticků PROF 1 a elektrické kabeláže uzpůsobené speciálně pro instalaci na traktor s vyvážecím vlekem. Rozvaděč se dá uzpůsobit pro jakoukoliv běžně dostupnou hydraulickou ruku (Palms, Cranab, Nokka, atd.).

PVG 32

Rozvaděč PVG 32 má šest proporcionálních sekcí pro ruku a dvě sekce on-off pro opěry. Rozvaděč je plně kompenzovaný, takže nedochází k vzájemnému ovlivňování průtoků v jednotlivých sekcích rozvaděče a tím pádem může obsluha komfortně a bezpečně ovládat i několik funkcí ruky najednou. Volitelné jsou jednotlivé průtoky sekcemi rozvaděče i jednotlivé sekundární ventily pro omezení tlaku. Tyto parametry se nejčastěji nastavují podle technické dokumentace hydraulické ruky.

Joysticky PROF 1

Součástí sady jsou dva ergonomické joysticky PROF 1. Každý joystick má tři proporcionální a jednu on-off funkci. Řízení rozvaděče probíhá napěťovým signálem, který jde z joysticku přímo do rozvaděče. Odpadá tak použití jakéhokoliv počítače či jiného řídicího prvku. Veškerá řídicí elektronika je zabudována rovnou v elektrickém modulu rozvaděče PVG 32.

Za příplatek lze zvolit joysticky s možností nastavení požadovaných průtoků v jednotlivých sekcích rozvaděče při zachování plné dráhy joysticku. Takto si můžete velmi jednoduše odladit chod hydraulické ruky přesně podle vašich potřeb.

Kabeláž

Kabeláž, která je součástí sady, se skládá z části umístěné v traktoru a z části umístěné na vyvážecím vleku. Tyto sekce jsou spojeny odolným konektorem. Celý systém je koncipován tak, aby měl zákazník co nejméně práce při instalaci sady, takže stačí jen připevnit joysticky do kabiny traktoru a zapojit je ke kabeláži, natáhnout kabeláž po traktoru a vleku a zapojit konektory na rozvaděč.

V případě zájmu o tuto sadu volejte nebo pište našim technikům.

Jakub Kejduš

Kontaktujte našeho specialistu

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.