Naše společnost

Jsme rodinná společnost, která se již od svého vzniku snaží být profesionálním partnerem našim zákazníkům. Tohoto jsme docílili zejména skrze vybudování kvalitního týmu, jehož členové pracují v přátelské atmosféře a pevném zázemí.

Našim cílem je být našim zákazníkům silným partnerem v oblasti mobilní hydrauliky. Díky naší více než dvacetileté praxi a velmi širokému portfoliu nabízených produktů můžeme našim zákazníkům pomoci při výběru správných komponent, případně navrhnout celý hydraulický systém od řízení, přes pracovní až po pojezdovou hydrauliku.

  • Stabilní společnost od roku 1991
  • 27 let budování know-how a sbírání zkušeností
  • Tým 20+ špičkových odborníků ve svém oboru
  • Více než 50 OEM klientů napříč obory
  • Vlastní řešení a inovace v oblasti pohonu strojů

Historie společnosti

Společnost Technotrade s.r.o. vznikla roku 1991 jako výhradní distributor hydraulicke divize dánske společnosti Danfoss pro Českou a Slovenskou republiku. Po spojení společnosti Danfoss Fluid Power a Sauer-Sundstrand sa společnost Technotrade s.r.o. stala prodejcem výrobků Sauer-Danfoss na Danfoss Power Solutions. Od roku 1991 se společnost postupně stala distributorem pro další menší výrobce jako je Comatrol, Turolla OCG, Reggiana Riduttori, SAI, Autec a další výrobce, tak abychom doplnili portfolio nabízených výrobků. Při tom jsme vybírali jen ty nejkvalitnější partnery, tak abychom mohli našim zákazníkům nabídnout jen to nejlepší.

12.12.2012 byla založena společnost Technotrade SK s.r.o. se sídlem na Nové Dubnici, jejíž mateřskou firmou je Technotrade s.r.o. v Olomouci.