Naše společnost

Jsme rodinná společnost, jejímž cílem je být profesionálním partnerem pro výrobce strojů. Podařilo se nám vybudovat tým zkušených konstruktérů, díky čemuž jsme schopní zákazníkům nabízet technologická řešení na špičkové úrovni.

Naší snahou je být zákazníkům silným partnerem v oblasti mobilní hydrauliky, řídicích systémů a elektrických pohonů. Díky více než třicetileté praxi a širokému portfoliu osvědčených produktů jsme schopní zákazníkům pomoct při výběru správných komponent, případně navrhnout a dodat celé systémové řešení stroje od pracovní a pojezdové hydrauliky přes elektroniku a software až po kompletní elektrifikaci pohonu pro bezemisní a úsporný provoz.

  • Stabilní společnost od roku 1991
  • 30 let budování know-how a sbírání zkušeností
  • Více než 50 OEM klientů napříč obory
  • Přes 100 realizovaných systémových řešení pro stroje
  • Tým 20+ špičkových odborníků ve svém oboru
  • Vlastní řešení a inovace v oblasti pohonu strojů

Historie společnosti

Společnost Technotrade, s. r. o. vznikla roku 1991 jako výhradní distributor hydraulické divize dánské společnosti Danfoss pro Českou a Slovenskou republiku. Po spojení společností Danfoss Fluid Power a Sauer-Sundstrand se společnost Technotrade, s. r. o. stala prodejcem produktů Sauer-Danfoss na Danfoss Power Solutions. Od roku 1991 jsme se postupně stali distributorem pro další menší výrobce jako je Comatrol, Turolla OCG, Reggiana Riduttori, SAI, Autec a další, tak abychom doplnili portfolio nabízených výrobků. Při tom jsme vybírali jen ty nejkvalitnější partnery, tak abychom mohli našim zákazníkům nabídnout jen prvotřídní a spolehlivé komponenty.

12. 12. 2012 byla založena společnost Technotrade SK s. r. o. se sídlem v Nové Dubnici, jejíž mateřskou firmou je Technotrade s. r. o. v Olomouci.