Telematika Danfoss pro plnou kontrolu nad strojem

PLUS1 telematika

Využijte potenciálu telematického řešení Danfoss umožňujícího efektivní management a optimalizaci provozu, ať už se jedná o firemní flotilu strojů nebo jednotlivá zařízení. Díky platformě Danfoss PLUS+1® Connect a portfoliu telematických modulů CS můžete snadno monitorovat libovolné údaje o provozu a poloze stroje. Telematické moduly jsou navržené s důrazem na flexibilitu a bezpečnost a poskytují přístup k cenným datům během celého životního cyklu stroje.

Telematické produkty Danfoss jsou navržené tak, aby splnily co nejširší paletu požadavků na konektivitu, ať už prostřednictvím mobilního připojení, Wi-Fi sítě nebo Bluetooth technologie. Pro snadný přístup ke konkrétním datům o stroji slouží monitorovací portál PLUS+1® Connect s přehledně zpracovanou grafikou. Plně přizpůsobitelné rozhraní umožňuje libovolné nastavení s ohledem na specifické parametry konkrétní aplikace. Pokročilá struktura úrovní přístupu pak zajišťuje, že relevantní data jsou přístupná pouze oprávněným uživatelům. Platforma PLUS+1® Connect má také integrovaný systém výstrah a poplachových hlášení, bezprostředně informujících příslušného uživatele o stavu stroje nebo neoprávněném opuštění definovaného území.

Mezi základní funkce telematického řešení patří sledování provozních dat a parametrů stroje, diagnostika pro kontrolu případných chyb nebo závad a také vzdálená aktualizace řídicího softwaru. Telematické jednotky slouží také pro plánování servisních prací na základě dat generovaných přímo na pracovišti. Spolehlivé sledování polohy kdekoli na světě umožňuje plná kompatibilita jednotek s různými globálními navigačními systémy.

CS 10                       Danfoss CS100

Výhodou platformy PLUS+1® je především vzájemná kompatibilita veškerých hardwarových komponent a možnost jejich integrace v rámci jednoho ekosystému. Uživatelé ocení přehledné a přizpůsobitelné rozhraní s několika úrovněmi nastavení zobrazení údajů a také snadnou správu předplacených digitálních služeb. Veškerý přenos dat je šifrován a provozovatel tak má jistotu, že k informacím budou mít přístup pouze oprávněné osoby.

Podrobnější informace o jednotlivých produktech najdete na produktových stránkách. Pokud by vás zajímalo, jak může telematické řešení přispět k efektivnímu provozu strojů právě ve vašem případě, rádi vám poskytneme více informací, případně připravíme nabídku na míru.

Jakub Kejduš

Kontaktujte našeho specialistu

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.