Slavíme 30 let od založení

Technotrade 30 let header

V těchto dnech si připomínáme 30. výročí založení společnosti Technotrade. Při té příležitosti bychom rádi poděkovali všem partnerům a zákazníkům, díky nimž jsme se mohli za poslední tři dekády podílet na vývoji více než stovky strojů z nejrůznějších odvětví.

Společnost Technotrade, s. r. o. vznikla 25. března 1991 jako výhradní distributor hydraulické divize dánské společnosti Danfoss pro Českou a Slovenskou republiku. Od té doby se portfolio našich produktů rozšířilo o řadu dalších renomovaných značek, jako certifikovaný Premier Partner divize Danfoss Power Solutions ale naše firma funguje dodnes.

V rámci oslav pro připravujeme menší rekapitulaci nejzajímavějších strojů nesoucích podpis Technotrade, kterou budeme zveřejňovat na našich profilech na Facebooku a LinkedIn. Zároveň nás zanedlouho čeká přesun do nově vybudované haly a kancelářských prostor nedaleko Litovle. A samozřejmě také pracujeme na řadě nových projektů, o nichž budeme v průběhu letošního roku postupně informovat. V nejbližších měsících pak zveřejníme ještě jednu významnou novinku související s rozšířením našich obchodních aktivit.

Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na spolupráci v budoucích letech.

Jakub Kejduš

Kontaktujte našeho specialistu

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.