Moderní a odolné displeje řady DM1X00

DM1x00

Produktová řada displejů Danfoss Power Solutions se před časem rozšířila o nové širokoúhlé displeje přinášející do kabiny mobilních pracovních strojů moderní funkce a vysokou odolnost.

Displeje série DM1000 (s úhlopříčkou 10”) a DM1200 (s úhlopříčkou 12”) doplňují sérii DM430E a rozšiřují tak prémiovou řadu displejů DM nabízející pokročilé funkce.

„Technologický pokrok – od současného designu automobilů po chytré telefony a tablety – přímo ovlivňuje způsob, jakým jsou uživatelé zvyklí komunikovat se stroji, a to včetně těch, které najdete na pracovišti,“ říká Andrej L. Bendtsen, produktový manažer pro displeje a CAN ovládací tlačítka společnosti Danfoss Power Solutions. „Naše nové displeje jsou schopné očekávání zákazníků dokonce překonat, a to bez nutnosti jakýchkoli kompromisů v oblasti výkonu nebo odolnosti.“

Jednou z hlavních předností plně nastavitelných displejů DM1X00 je mimořádně kvalitní úroveň zobrazení zajišťující nepřetržitý přehled o všech důležitých parametrech. Vysoký jas, optická úprava povrchu displeje a antireflexní vrstva zaručují bezkonkurenční čitelnost displeje na slunci v rámci své kategorie. Díky integrovaným senzorům pak displej automaticky upravuje úroveň jasu za měnících se světelných podmínek. Tím tak zvyšuje produktivitu práce 24 hodin denně. Vysoké rozlišení displeje v kombinaci s technologií IPS LCD zaručuje vynikající podání barev a široký pozorovací úhel.

Nové displeje jsme již úspěšně integrovali do několika systémových řešení v rámci projektů, na nichž momentálně pracujeme. Už během letošního roku tak naši zákazníci budou schopní ocenit kvalitu provedení a rozšířenou funkcionalitu displejů v reálném provozu.

Podrobnější informace k displejům DM1000 a DM1200 najdete na související produktové stránce.

 

Jakub Kejduš

Kontaktujte našeho specialistu

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.