Aktuální informace k prodeji společnosti
White Drive Motors & Steering

Vážení zákazníci,

Jak jste už možná zaznamenali, na začátku tohoto roku společnost Danfoss Power Solutions vyčlenila divizi White Drive Motors & Steering jako samostatnou obchodní organizaci. Zároveň s tím začal Danfoss s přípravou jejího prodeje, což byl jeden z nezbytných kroků pro úspěšné dokončení akvizice společnosti Eaton Hydraulics, kterou Danfoss zahájil v loňském roce.

Na začátku června letošního roku společnost Danfoss oznámila, že podepsala závaznou dohodu s italským koncernem Interpump Group S.p.A., který se do konce tohoto roku stane novým majitelem divize White Drive Motors & Steering. Jakmile bude transakce dokončena, zařadí se White Drive Motors & Steering mezi společnosti patřící do koncernu Interpump Group.

V této souvislosti bychom vás, naše vážené zákazníky, rádi ujistili, že akvizice nebude mít za důsledek žádné změny v portfoliu produktů a služeb, které aktuálně nabízíme. Jelikož se společností Interpump Group dlouhodobě spolupracujeme v rámci lokálního zastoupení výrobce převodovek Reggiana Riduttori, očekáváme zcela plynulé navázání spolupráce i s novou divizí White Drive Motors & Steering.

I když tedy mezi naše partnery zařadíme nového výrobce, portfolio námi nabízených spolehlivých orbitálních motorů a hydraulických a elektrohydraulických řízení (které se budou nově vyrábět pod značkou White Drive Motors & Steering) zůstane beze změn. Budeme vám tak moct i nadále dodávat osvědčené produkty prvotřídní kvality, na kterou jste zvyklí.

Pokud máte k prodeji divize White Drive Motors & Steering jakékoli dotazy, ochotně vám je zodpoví jednatel Jakub Kejduš na adrese jakub.kejdus@technotrade.cz.

Děkujeme vám za dosavadní důvěru a budeme se těšit na vaše budoucí objednávky!

Tým Technotrade

Jakub Kejduš

Kontaktujte našeho specialistu

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.